BIBLOS.org.ua електронна бібліотека
покласти книгу "BIBLOS"покласти книгу


Можливi дiї:


Текст, який Ви можете розмiстити в BIBLOS має вiдповiдати вимогам:

  • файл на початку має мiстити Назву твору та Автора, мову;
  • якщо текст перекладено, розпiзнано, вивiрено чи зроблено лiтературне корегування, це має бути вказано обов`язково iз повними iменами людей, що це зробили
  • ФОРМАТ файлу 'TXT', кодова сторiнка Windows (ANSI 1251) або MS-DOS (OEM 866)
  • не забувайте, що є змiст надсилати книги, якi є вже в бiблiотецi, за умови, що мова надiсланого Тексту(книги) є вiдмiнною вiд мови Тексту(книги) розмiщеного у бiблiотецi.
  • Розмір файлу не більше 800 Кб (якщо розмір файлу більший, необхідно розбити на частини, кожна з яких, небільша за 800 Кб. Як файли розбиваються на дрібніші частини читайте в інструкції до архіваторів "ZIP"-а чи "RAR"-а).
  • Вмiстиме файлу має бути в межах морально-етичного виду суспiльства

Якщо Ваш текст вiдповiдає вимогам -  пришліть цей текст
листом , далі>>


Д.Ф.Скрипнеченко "ХІРУРГІЯ"
  пришліть цей текст листом , далі>>Розмір файлу не більше 800 Кб (якщо розмір файлу більший, необхідно розбити на частини, кожна з яких, небільша за 800 Кб. Як файли розбиваються на дрібніші частини читайте в інструкції до архіваторів "ZIP"-а чи "RAR"-а).


АБО Якщо Ви, перечитуючи текст з BIBLOS , знайшли помилку:
- НАЙПРОСТІШИЙ i надiйний спосiб виправити помилку - це,(вiдкрийте сторiнку де є помилка), видiлiть слово з помилкою "мишею", i натиснiть 'Ctrl'+'Enter', а потiм 'OK'. Це можна робити також безпосередньо при вичитуваннi текстiв. ( Бiльш детально читайте Orphus.ru).


АБО Якщо Ви вже виправили помилки у текстi, i готовi текст повернути -   пришліть цей текст листом , далі>>Розмір файлу не більше 800 Кб (якщо розмір файлу більший, необхідно розбити на частини, кожна з яких, небільша за 800 Кб. Як файли розбиваються на дрібніші частини читайте в інструкції до архіваторів "ZIP"-а чи "RAR"-а).

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET, для BIBLOS теж
eXTReMe Tracker, for BIBLOS