Каталог       Спеціальне    Пошук    покласти книгу     ЧаПи (FAQ)    Приватні угоди та © ®     Новини у BIBLOS    
BIBLOS.org.ua       Для життя    Самвидав    Контакти    Про бібліотеку    BIBLOS    Цікаві лінки    Навігація    Календар.UA    BIBLOS.in   

ЕНТЕРОСГЕЛЬ (enterosgelum) інструкція

ІНСТРУКЦІЯ ДО медичного ЗАСТОСУВАННЯ препрарту ЕНТЕРОСГЕЛЬ


Склад лікарського засобу.
Діюча речовина: гідрогель метилкремнієвої кислоти 70 г/100 г;
Лікарська форма. Паста для перорального застосування.

Упаковка. По 135 г, 270 г, 405 г у контейнерах пластмасових.
Фармакотераневтична група. Ентеросорбенти.

АТС - A07B C10.

Фармакологічні властивості. При внутрішньому застосуванні чинить детоксикаційну дію. Препарат ефективно адсорбує з вмісту кишечнику та крові (через мембрани капілярів ворсинок слизової оболонки кишечнику) середньомолекулярні токсичні речовини, продукти незавершеного мета­болізму, сприяє виведенню інкорпорованих радіонуклідів. Ентеросгель усуває прояви токсикозу, покращує функцію кишечнику, печінки, нирок, нормалізує показники крові та сечі. Як ефективний детоксикант, Ентеросгель сприяє підвищенню імунітету.
Препарат обволікає слизову оболонку шлунка та кишечнику, захищає її від ерозивних процесів. Не всмоктується з кишечнику.
Показання для застосування. Дезінтоксикація організму при хронічній нир­ковій недостатності, спричиненій пієлонефритом, полікістозом нирок, нефролітіазом; при токсичному гепатиті, вірусному гепатиті А і В, гепато­холециститі, цирозі печінки та холестазі різної етіології, гастритах зі зниженою кислотністю, ентероколітах, колітах, діареї; при отруєнні алкоголем і наркотичними засобами; алергічних реакціях, шкірних захворюваннях (діатези, нейродерміти); при опіковій інтоксикації; гнійно-септичних процесах, що супроводжуються інтоксикацією; токсикозах вагітних першої половини вагітності; в комплексній терапії дисбактеріозу кишечнику
Протипоказання. Гостра кишкова непрохідність.
Належні заходи безпеки при застосуванні. Приймати препарат слід згідно з рекомендаціями, викладеними в даній інструкції.
Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат застосовують при вагітності та в період годування груддю.
Здатність впливатина швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.
Діти. Препарат застосовують дітям від народження. Дітям віком до 2 років перед застосуванням разову дозу препарату можна змішувати з невеликою кількістю води.
Спосіб застосування та дози. Застосовують внутрішньо 3 рази на добу за 1,5-2 години до або через 2 години після їди або прийому медикаментів, запиваючи достатньою кількістю води. Для дорослих та дітей старше 14 років разова доза препарату становить 15 г (столова ложка), добова - 45 г. Для дітей від народження до 5 років разова доза препарату становить 5 г (чайна ложка), добова -15 г; від 5 до 14 років разова доза - 10г (десертна ложка), добова -30 г. Курс лікування - від 7 до 14 діб. При тяжких формах захворювань протягом перших трьох діб застосовують подвійну разову дозу, а при хронічному перебігу хвороби (хронічна ниркова недостатність, цироз печінки) можливе більш тривале застосування препарату.
Передозування. Перевищення максимальних разових доз не призводить до побічної дії.
Побічні ефекти. При перших прийомах препарату можливий короткочасний запор. Для його запобігання людям, схильним до запору, в перші два дні застосування препарату рекомендується очищувальна клізма на ніч.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. За умови дотримання способу застосування (Ентеросгель і медикаменти приймаються роздільно в часі), препарат можна застосовувати в комплексній терапії з іншими лікарськими і профілактичними засобами, в тому числі з бактерійними препаратами (біфідум-, лактобактерії та ін.), фітопрепаратами, адаптогенами, імуномодуляторами.
Термін придатності. З роки.
Умови зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (не вище 25°С) в недоступному для дітей місці. Після розкриття упаковки зберігати при тих же умовах в щільно закритій тарі.

Категорія відпуску. Без рецепта

Дізнатися більше про препарат Ентеросгель можна безкоштовно у лікаря за телефоном:
8-800-301-9110

Виробник: ЗАТ "Екологоохоронна фірма "КРЕОМА-ФАРМ". 03680, м. Київ, вул. Радищева, 3,
Україна (UA)

Коментар: Погано сприймають діти - частенько після прийому виникає "блювання", хоча ефективність від застосування є!

Надана інформація по лікувальним препаратам призначена лікарям і працівникам охорони здоров`я. BIBLOS.org.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, які можуть виникнути внаслідок невірного використання поданої інформації. Будь-яка інформація, що стосується медицини на сайті, не замінює консультації лікаря і не може гарантувати позитивного ефекту лікувального препарату.


Підготовлено BIBLOS (R) 2008-2011 | Опубліковано BIBLOS.org.ua
При використанні матеріалів статті, обов`язково розмістити лінк на статтю, та вказати власника прав (copyright-s).
Каталог       Спеціальне    Пошук    покласти книгу     ЧаПи (FAQ)    Приватні угоди та © ®     Новини у BIBLOS    
BIBLOS.org.ua       Для життя    Самвидав    Контакти    Про бібліотеку    BIBLOS    Цікаві лінки    Навігація    Календар.UA    BIBLOS.in   


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET, для BIBLOS теж
eXTReMe Tracker, for BIBLOS