Каталог       Спеціальне    Пошук    покласти книгу     ЧаПи (FAQ)    Приватні угоди та © ®     Новини у BIBLOS    
BIBLOS.org.ua       Для життя    Самвидав    Контакти    Про бібліотеку    BIBLOS    Цікаві лінки    Навігація    Календар.UA    BIBLOS.in   

Sorbex (сорбекс) інструкція

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ сорбекс
Добавка дієтична на основі активованого вугілля.

Склад
Гранульоване вугілля активоване (granula carbonis activati). Вуглецевий сорбент.
Форма випуску
Капсули, що містять по 300 мг гранульованого активованого вугілля. 10 капсул в блістері, 2 блістери в упаковці.
Засіб детоксикації - видалення з організму екзо- та ендогенних токсинів при побутових, промислових, харчових отруєннях, а також при отруєннях лікарськими засобами, алкоголем.
Рекомендації до вживання:

  1. при харчових отруєннях, порушенні дієти, зловживанні алкоголем;
  2. у раціонах дієтичного харчування при несприятливих екологічних умовах, перевантаженні організму токсичними, отруйними речовинами, лікарськими засобами;
  3. для забезпечення оптимальних функцій печінки та нирок, подолання алергічних реакцій;
  4. під час зміни кліматичного поясу, подорожей, при вживанні неякісних харчових продуктів та води.

Вживати:
залежно від ступеню інтоксикації по 1-3 капсули за або через 1-1,5 години після прийому їжі. У разі необхідності прийом капсул SORBEX™ повторити. Тривалість застосування - 3-15 діб.
Застереження при застосуванні:
індивідуальна чутливість.
Умови зберігання:
зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, окремо від речовин і матеріалів, що виділяють пари і гази, при температурі від 0°С до 30°С.
Термін придатності: З роки з дати виробництва.

Історія медичного застосування активованого вугілля як ефективного детоксикуючого засобу нараховує вже не одне тисячоліття. Сьогодні загальноприйнятими показаннями для його застосування в усьому світі вважаються критичний стан при гострих та хронічних отруєннях шкідливими речовинами (хімічними реагентами, пестицидами, грибами, неякісними їжею та водою, лікарськими препаратами, алкоголем). Активоване вугілля, яке має дуже високу адсорбційну властивість, виконує в даному випадку роль загороджувального бар'єра, що запобігає надходженню отруйних речовин з травного тракту в кров'яне русло і, таким чином, блокує поширення токсинів по всім органам і тканинам.
Відомими буквально всім показаннями до застосування активова-ногс вугілля є порушення функцій травної системи - диспепсія та метеоризм, а також хронічні захворювання печінки, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів та нирок; алергічні реакції, порушення обміну речовин; усунення негативного впливу факторів навколишнього середовища.
SORBEX™ - це активоване вугілля з розміром гранул 0,20-0,63 мм. На відміну від звичайного активованого вугілля, виготовленого з дрібнодисперсного порошку (розмір часток - менше 0,20 мм) SORBEX™ має більш виражену та довготривалу дію за рахунок більшої сорбціонної поверхні гранул.
SORBEX™ зв'язує токсичні сполуки та видаляє їх з організму, сприяє перетворенню високотоксичних сполук у менш токсичні та нетоксичні, прискорює видалення з організму продуктів перекисного окислення, що спричинюють пошкоджуючу дію. Він ефективний протягом 36-48 годин і повністю виводиться з організму природним шляхом.
Форма випуску капсули забезпечує безпеку та зручність у застосуванні. SORBEX™ не порушує баланс корисних речовин і мікроорганізмів у просвіті кишківника, відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасних сорбентів: висока ефективність, швидкість дії, безпечність та зручність застосування.

На замовлення й за розробкою ТОВ «Універсальне Агентство «ПРО-ФАРМА». Виготовлено: Український консорціум «ЕКОСОРБ»,
Україна (UA)?
2009Недавно "виявилось", що виробник свою адресу, нарешті почав друкувати на коробці (а не у інструкції - так як там її і досі немає). Що в черговий раз доводить кваліфіковану маркетингову політику компанії, яка продає СОРБЕКС, і відсутність дотримання загальноприйнятих правил подачі інформації для фармпрепаратів.

ціна: $3 коробка 10 капсул

Протипоказання. (Виробник не декларує жодних протипоказань. Хоча, мабуть, алергія на компоненти капсули мала б бути вказана) - Примітка від BIBLOS.org.ua

Коментар:
09.2010 виробник випустив чергове оновлення дієтичної добавки - ультрасорбех (Ultra sorbex)
09.2010 Зверніть увагу, що є певна різниця між сорбентами та ентеросорбентами - дрібна, але важлива для медицини.
Так як Sorbex заявлено як дієтичну добавку, можна сміливо висловити реальне припущення, що повної фармакологічної перевірки він не проходив(не має реєстраційного номеру та наказу МОЗ). А отже, заперечити чи підтвердити кращу ефективність відносно Активованого вугілля, задекларовану виробником - нереально.
Адреса виробника відсутня (2008), тобто юридичні притензії у "певних ситуаціях" можна виставити хіба що "назві виробника".
Якщо порівняти площу таблеток Активованого вугілля і сорбекс (з точки зору математики), закупивши їх на однакову суму, Активоване вугілля буде далеко попереду, отже більшою буде і клінічна ефективність. Якщо ж порівнювати таблетку Активованого вугілля і капсулу сорбекс (з точки зору фізики) площа абсорбції більша у сорбекс. Але маса рідини(токсинів), яку можуть всмоктати гранули (в капсулі) і таблетка, буде різнитись. Виникає одне питання - на чию користь це буде? Хоча, звісно, психологічно випити легше 1-2 капсули сорбекс аніж жменю таблеток Активованого вугілля, за що виробники "сорбекс" "пропонують" заплатити близько $3 замість $0,25.
Додатково, склад Активованого вугілля і сорбекс буде різнитись, адже капсула виготовлена з "якоїсь речовини", подрібнене вугілля "чомусь" утворює гранули різного розміру і стійко утримує їх форму; таблетка "чомусь" теж утримує форму -однак дуже легко її втрачає.
Питання чи можна вживати маленьким дітям (до 6 років і менше) сорбекс? Однозначної відповіді не має. Усвідомлюйте (я звертаюсь в першу чергу до батьків!), що пропорція: ОДНА таблетка Активованого вугілля не дорівнює ОДНА капсула сорбекс, адже реальної абсорбційної сили останнього неможливо встановити, а це, вкрай рідко, але може зіграти 'злий жарт'! (вже не говоримо за капсулу, матеріал якої невідомо як сприйме дитячий організм)...
НІХТО НЕ ПЕРЕВІРЯВ, ЯК ДИТЯЧИЙ ОРГАНІЗМ "ПРАЦЮЄ" З сорбекс!
Питання: Харчове отруєння є показом до застосування сорбекс? Загалом при лікуванні та першій (невідкладній) допомозі при харчових отруєннях показано застосовувати ентеросорбенти. Загалом думаю, що шкоди немає виникнути при використанні даного препарату (щодо харчового отруєння). Однак вимушений відмітити, що є більш ефективні препарати(а не дієтичні добавки) у такій ситуації.
Однозначно можна підтвердити лише те, що дана добавка психологічно зручна для вживання пацієнтові, і якщо вже доводилось вживати Активоване вугілля, можна вжити і сорбекс.

Надана інформація по лікувальним препаратам призначена лікарям і працівникам охорони здоров`я. BIBLOS.org.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, які можуть виникнути внаслідок невірного використання поданої інформації. Будь-яка інформація, що стосується медицини на сайті, не замінює консультації лікаря і не може гарантувати позитивного ефекту лікувального препарату.


Підготовлено BIBLOS (R) 2008-2012 | Опубліковано BIBLOS.org.ua
При використанні матеріалів статті, обов`язково розмістити лінк на статтю, та вказати власника прав (copyright-s).
Каталог       Спеціальне    Пошук    покласти книгу     ЧаПи (FAQ)    Приватні угоди та © ®     Новини у BIBLOS    
BIBLOS.org.ua       Для життя    Самвидав    Контакти    Про бібліотеку    BIBLOS    Цікаві лінки    Навігація    Календар.UA    BIBLOS.in   


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET, для BIBLOS теж
eXTReMe Tracker, for BIBLOS