Каталог       Спеціальне    Пошук    покласти книгу     ЧаПи (FAQ)    Приватні угоди та © ®     Новини у BIBLOS    
BIBLOS.org.ua       Для життя    Самвидав    Контакти    Про бібліотеку    BIBLOS    Цікаві лінки    Навігація    Календар.UA    BIBLOS.in   

Тавегіл Clemastine інструкція

ІНСТРУКЦІЯ ДО медичного ЗАСТОСУВАННЯ препрарту Тавегіл Clemastine


Основна діюча речовна: клемастин (Clemastine).

Прочитайте уважно цей листок-вкладиш перед тим, як розпочати застосування препарату!
Зберігайте цей листок-вкладиш. Вам може знадобитися перечитати його. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

Фармакотерапевтична група: Антигістамінний засіб для системного застосування.

АТС – .

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: клемастин;
1 таблетка містить клемастину гідрофумарату 1,34 мг, що відповідає клемастину 1 мг;
допоміжні речовини: магнію стеарат, повідон, тальк, крохмаль маїсовий, лактози моногідрат.
Лікарська форма.Таблетки.
Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 2 або З блістери в картоній упаковці.

Фармакологічні властивості.
Тавегіл справляє виражену анти гістамін ну та протисвербіжну дію, яка характеризується швидким початком і значною тривалістю (до 12 год).
Показання.
Сінна пропасниця, алергійний риніт, кропив'янка (у т.ч. дермографічна), свербіж, апергійні дерматити і дерматози, контактний дерматит, гостра і хронічна екзема (як допоміжний засіб), алергійні реакції, спричинені лікарськими препаратами, укусами комах.

Протипоказання.Підвищена чутливість до препарату або до інших антигістамінних засобів подібної хімічної структури. Тавегіл не слід застосовувати дітям до 1 року, а також жінкам у період годування груддю. Тавегіл, як і інші антигістамінні препарати з холінолітичними властивостями, не слід застосовувати при захворюваннях нижніх відділів дихальних шляхів, у тому числі при бронхіальній астмі.

Застереження при застосуванні.Перед початком лікування проконсультуйтеся з лікарем!
Слід з особливою обережностю застосовувати Тавегіл пацієнтам із закритокутовою глаукомою, стенозувальною виразкою шлунка, обструктивними явищами в пілоричній і дуоденальній ділянках; з гіпертрофією передміхурової залози, яка супроводжується затримкою сечовипускання; за наявності обструктивних явищ у шийці сечового міхура.
Вагітність. При вагітності Тавегіл застосовують тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.
Вплив на здатність керувати автотранспортом і механізмами. Хворим, які приймають Тавегіл, слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, при роботі з машинами/механізмами, оскільки Тавегіл може спричинювати седативний ефект.

Взаємодія з лікарськими засобами.
Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості застосування препарату. Антигістамінні препарати посилюють дію лікарських засобів, що пригнічують центральну нервову систему (снодійні, седативні, транквілізатори інгібіторів МАО), а також алкоголю.

Спосіб застосування та дози.
Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 мг (1 таблетка) вранці і ввечері. У випадках, що тяжко піддаються лікуванню, добова доза може становити 6 мг (6 таблеток).
Дітям 6 - 12 років призначають по 1/2 - 1 таблетці перед сніданком і на ніч.
Таблетки слід приймати до їди, запиваючи водою. Дітям до 6 років призначають Тавегіл сироп. Результатом передозування антигістамінних засобів можуть бути як пригнічення, так і збудження ЦНС. Можливі також симптоми: сухість у роті, фіксоване розширення зіниць, припливи крові, реакції з боку травного тракту.
Лікування полягає у виведенні препарату з організму шляхом промивання шлунка, застосування активованого вугілля і в проведенні симптоматичної терапії. У будь-якому разі Вам слід негайно звернутися до лікаря.

Передозування: При застосуванні препарату в підвищених дозах можуть спостерігатися підвищення частоти серцевих скорочень, сонливість, головний біль. При появі таких симптомів необхідно звернутись до лікаря.

Побічні ефекти. Слабкість, седативна дія, у деяких випадках, особливо у дітей, відмічається стимулювальна дія на центральну нервову систему; рідко спостерігаються сухість у роті, головний біль, запаморочення, шкірна висипка, нудота, біль у ділянці шлунка, запор.
Термін придатності: 5 років.
Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, вказанного на упаковці!
Умови зберігання.Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі до 30 °С.

Правила відпуску. Без рецепта.

Назва та адреса заявника Новартіс Консьюмер Хелс С.А. / Novartis Consumer HealthS.A. CH-1260 Ніон, Швейцарія/CH-1260 Nyon, Switzerland.

Виробник:Новартіс Фарма АГ / Novartis Pharma AG. СН-4002, м. Базель, Швейцарія / CH-4002, Basel, Switzerland. Новартіс Фарма ГмбХ / Novartis Pharma GmdH. D-79664, Вер, Німеччина; D-79664, Wehr, Germany (GER). Фамар Італія С.п.А. / Famar Italia S.p.A. I-20021, Мілан, Італія /I-20021, Milano, Italy (ITA).

ціна: $4 коробка 20 таблеток

Надана інформація по лікувальним препаратам призначена лікарям і працівникам охорони здоров`я. BIBLOS.org.ua не несе відповідальності за можлив�� негативні наслідки, які можуть виникнути внаслідок невірного використання поданої інформації. Будь-яка інформація, що стосується медицини на сайті, не замінює консультації лікаря і не може гарантувати позитивного ефекту лікувального препарату.


Підготовлено BIBLOS (R) 2008-2011 | Опубліковано BIBLOS.org.ua
При використанні матеріалів статті, обов`язково розмістити лінк на статтю, та вказати власника прав (copyright-s).
Каталог       Спеціальне    Пошук    покласти книгу     ЧаПи (FAQ)    Приватні угоди та © ®     Новини у BIBLOS    
BIBLOS.org.ua       Для життя    Самвидав    Контакти    Про бібліотеку    BIBLOS    Цікаві лінки    Навігація    Календар.UA    BIBLOS.in   


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET, для BIBLOS теж
eXTReMe Tracker, for BIBLOS