Каталог       Спеціальне    Пошук    покласти книгу     ЧаПи (FAQ)    Приватні угоди та © ®     Новини у BIBLOS    
BIBLOS.org.ua       Для життя    Самвидав    Контакти    Про бібліотеку    BIBLOS    Цікаві лінки    Навігація    Календар.UA    BIBLOS.in   

ЛОРАТАДИН loratadine інструкція

ІНСТРУКЦІЯ ДО медичного ЗАСТОСУВАННЯ препрарту ЛОРАТАДИН loratadine


Основна діюча речовна: лоратадин (loratadine).

Прочитайте уважно цей листок-вкладиш перед тим, як розпочати застосування препарату!
Зберігайте цей листок-вкладиш. Вам може знадобитися перечитати його. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, проконсультуйтеся
з Вашим лікарем.
Цей препарат призначений особисто Вам і не слід передавати його іншим особам. Це може завдати їм шкоди, навіть якщо симптоми їхнього захворювання подібні до тих, які спостерігаються у Вас.

Фармакотерапевтична група: Антиалергічний препарат.

АТС – .

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: 1 таблетка містить лоратадину в перерахуванні на 100 % речовину 0,01 г (10 мг);
допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактози моногідрат, повідон (полівініл-піролідон низькомолекулярний медичний), кальцію стеарат.
Лікарська форма.Таблетки по 10 мг .
Упаковка. По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці. По 1 або 2 контурні чарункові упаковки, вкладені в пачку.

Фармакологічні властивості.
Має протиалергічну та протисвербіжну дію. Швидко, через 30 хвилин, усуває симптоми алергії і діє протягом 24 годин. Не викликає звикання. Препарат не посилює ефект алкоголю. Заспокійливий та інші ефекти стосовно центральної нервової системи при його застосуванні відсутні.
Показання.
Кропив'янка, набряк Квінке, сироваткова хвороба, алергічний риніт, кон'юнктивіт, дерматит, неінфекційно-алергічна форма бронхіальної астми, медикаментозна алергія. Усуває алергічні реакції на укуси комах.

Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентів препарату, період годування груддю. Дітям, віком до 2 років, бажано не приймати Лоратадин у таблетованій формі.

Застереження при застосуванні.Застосування в періоди вагітності та лактації. Під час вагітності Лоратадин застосовують лише в тому разі, коли очікуваний терапевтичний ефект перевищує можливий негативний вплив на плід та дитину. У деяких хворих можливий розвиток дозозалежного заспокійливого ефекту. Без консультації лікаря не застосовуйте препарат довше встановленого терміну! Взаємодія з лікарськими засобами.
Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості застосування препарату!

Взаємодія з лікарськими засобами.
При одночасному застосуванні з еритроміцином, кетоконазолом, циметидином підвищується концентрація Лоратадину в крові. Препарат знижує концентрацію еритроміцину в крові на 15%. У зв'язку з можливістю виникнення дозозалежного седативного ефекту слід бути обережним при одночасному призначенні з іншими блокаторами H-1 рецепторами, барбітуратами, бензодіазепамінами, агоністами опіоїдних рецепторів, нейролептиками, трициклічними антидепресантами, етанолом, анксиолітиками, седативними і снодійними засобами.

Спосіб застосування та дози.
Дорослі та діти, старше 12 років, приймають внутрішньо по 1 таблетці (10 мг) Лоратадину 1 раз на день. Дітям, віком від 2 до 12 років, призначають при масі тіла до 30 кг по 1/2 таблетки, при масі тіла понад 30 кг - по 1 таблетці 1 раз на день.
Курс лікування - від 10 до 15 днів. В окремих випадках курс лікування лікар встановлює індивідуально (від 1 до 28 днів).

Передозування: При застосуванні препарату в підвищених дозах можуть спостерігатися підвищення частоти серцевих скорочень, сонливість, головний біль. При появі таких симптомів необхідно звернутись до лікаря.

Побічні ефекти. Дуже рідко препарат спричиняє блювання і сухість у роті.
Термін придатності: З роки.
Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, вказанного на упаковці!
Умови зберігання.Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Правила відпуску. Без рецепта.

Виробник:ВАТ "Фармак": 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63,
Україна(UA)

Надана інформація по лікувальним препаратам призначена лікарям і працівникам охорони здоров`я. BIBLOS.org.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, які можуть виникнути внаслідок невірного використання поданої інформації. Будь-яка інформація, що стосується медицини на сайті, не замінює консультації лікаря і не може гарантувати позитивного ефекту лікувального препарату.


Підготовлено BIBLOS (R) 2008-2012 | Опубліковано BIBLOS.org.ua
При використанні матеріалів статті, обов`язково розмістити лінк на статтю, та вказати власника прав (copyright-s).
Каталог       Спеціальне    Пошук    покласти книгу     ЧаПи (FAQ)    Приватні угоди та © ®     Новини у BIBLOS    
BIBLOS.org.ua       Для життя    Самвидав    Контакти    Про бібліотеку    BIBLOS    Цікаві лінки    Навігація    Календар.UA    BIBLOS.in   Український рейтинг TOP.TOPUA.NET, для BIBLOS теж
eXTReMe Tracker, for BIBLOS